%100
پیشنهاد(از 15 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بررسی مشکلات قلب نوزادن و کودکان، بررسی درد قفسه سینه در کودکان، بررسی آریتمی و نامنظمی ضربان قلب و بررسی قلب جنین

در مطب اکوکاردیوگرافی مادرزادی نوزادن و کودکان، نوار قلب و اکوکاردیوگرافی جنین انجام می شود.

همکاری با بیمارستان کودکان بندرعباس

آدرس اینستاگرام: mohammadrezakargarfard 

کد نظام پزشکی

113169

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات چهارراه فاطمیه

آدرس:

بندرعباس، چهارراه فاطمیه ،کنار شیرین کده ،طبقه فوقانی بانک کشاورزی ،ساختمان پزشکی هرمز

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • روستاییان
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا کارگر جهرمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا کارگر جهرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%100
15 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

چهارراه فاطمیه
دکتر محمدرضا کارگر جهرمی
دکتر محمدرضا کارگر جهرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا کارگر جهرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا کارگر جهرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا کارگر جهرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا کارگر جهرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا کارگر جهرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا کارگر جهرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا کارگر جهرمی کجا است؟
دکترمحمدرضا کارگر جهرمی چهارراه فاطمیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا کارگر جهرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا کارگر جهرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا کارگر جهرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا کارگر جهرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا کارگر جهرمی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا کارگر جهرمی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا کارگر جهرمی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا کارگر جهرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا کارگر جهرمی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر محمدرضا کارگر جهرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا کارگر جهرمی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا کارگر جهرمیدکترمحمدرضا کارگر جهرمی dr mohammad reza kargar jahromi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر محمدرضا کارگر جهرمی در بندرعباس، چهارراه فاطمیه ،کنار شیرین کده ،طبقه فوقانی بانک کشاورزی ،ساختمان پزشکی هرمز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا کارگر جهرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09022539657-07632228422 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا کارگر جهرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا کارگر جهرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا کارگر جهرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا کارگر جهرمی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا کارگر جهرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.