دکتر مریم عسکری

دکتر مریم عسکری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

66926

درباره‌پزشک

مشاوره قبل از ازدواج 

مشاوره قبل از بارداری

درمان نازایی

مراقبت های دوران بارداری

انواع جراحی های زنان

جراحی های زیبایی زنان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار وکیل آباد

آدرس:

مشهد بلوار وکیل آباد بین وکیل آباد ۴۳ و ۴۵ بلاک ۹۶۵

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم عسکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم عسکریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم عسکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم عسکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم عسکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم عسکری چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم عسکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عسکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم عسکری کجا است؟
دکتر مریم عسکری 1 مطب در مطب بلوار وکیل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم عسکری را ببینید.
+
آیا دکتر مریم عسکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عسکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم عسکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم عسکری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم عسکری چه زمانی است؟
دکتر مریم عسکری از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم عسکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم عسکری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم عسکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم عسکری 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم عسکریدکتر مریم عسکری dr maryam askari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر مریم عسکری در مشهد بلوار وکیل آباد بین وکیل آباد ۴۳ و ۴۵ بلاک ۹۶۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم عسکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) ۰۵۱-۳۷۵۳۹۱۴ استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم عسکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم عسکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم عسکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم عسکری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم عسکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.