دکتر جواد سید فروتن

دکتر جواد سید فروتن

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

رزیدنت سابق بیمارستانهای آمریکا

کد نظام پزشکی

1590

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، ایستگاه محمد آباد، پلاک 196

تلفن:03132214394

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد سید فروتن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد سید فروتن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر جواد سید فروتن، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر جواد سید فروتن
دکتر جواد سید فروتن

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد سید فروتن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد سید فروتن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد سید فروتن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد سید فروتن چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد سید فروتن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد سید فروتن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد سید فروتن کجا است؟
دکترجواد سید فروتن مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جواد سید فروتن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جواد سید فروتن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد سید فروتن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد سید فروتن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد سید فروتن متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد سید فروتن چه زمانی است؟
دکتر جواد سید فروتن از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد سید فروتن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد سید فروتن چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر جواد سید فروتن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد سید فروتن 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد سید فروتندکترجواد سید فروتن dr javad seyed fourotan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر جواد سید فروتن در اصفهان، خیابان آمادگاه، ایستگاه محمد آباد، پلاک 196 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد سید فروتن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132214394 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد سید فروتن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد سید فروتن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد سید فروتن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد سید فروتن متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد سید فروتن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.