دکتر فاطمه برناکی

دکتر فاطمه برناکی

تخصص داخلی

کرج
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

32799

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب گوهردشت

آدرس:

کرج، گوهردشت، فلکه دوم، نبش چهارم غربی، کنار پیتزا شیلان، ساختمان برنا

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه برناکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه برناکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب گوهردشت
دکتر فاطمه برناکی
دکتر فاطمه برناکی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه برناکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه برناکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه برناکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه برناکی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه برناکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه برناکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه برناکی کجا است؟
دکترفاطمه برناکی مطب گوهردشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه برناکی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه برناکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه برناکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه برناکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه برناکی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه برناکی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه برناکی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه برناکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه برناکی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فاطمه برناکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه برناکی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه برناکیدکترفاطمه برناکی dr fatemeh barnaki از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر فاطمه برناکی در کرج، گوهردشت، فلکه دوم، نبش چهارم غربی، کنار پیتزا شیلان، ساختمان برنا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه برناکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634453895-02634422744 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه برناکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه برناکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه برناکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه برناکی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه برناکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.