دکتر عزیز گشاده رو

دکتر عزیز گشاده رو

پزشک دندانپزشک

متخصص پروتزهای دندانی، ایمپلنت و زیبایی
تهران

کد نظام پزشکی

138319

درباره‌پزشک

هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی

رتبه اول بورد تخصصی کشور

جراحی لثه، متخصص ایمپلنت، پیوند لثه

سایت پزشک : drgoshaderoo 

بازدید مجازی از کلینیک دکتر عزیز گشاده رو 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب الهیه

آدرس:

تهران، الهیه، تقاطع کوچه دشتی با عظیمی ، پلاک 4، ساختمان آرمه کمپلکس، طبقه 6

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عزیز گشاده رو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عزیز گشاده رو
نوبت مطب الهیه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، الهیه، تقاطع کوچه دشتی با عظیمی ، پلاک 4، ساختمان آرمه کمپلکس، طبقه 6

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عزیز گشاده رو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عزیز گشاده رو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عزیز گشاده رو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عزیز گشاده رو چقدر است؟
هزینه ویزیت عزیز گشاده رو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عزیز گشاده رو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عزیز گشاده رو کجا است؟
دکتر عزیز گشاده رو 1 مطب در مطب الهیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عزیز گشاده رو را ببینید.
+
آیا دکتر عزیز گشاده رو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عزیز گشاده رو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عزیز گشاده رو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عزیز گشاده رو متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عزیز گشاده رو چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عزیز گشاده رو تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عزیز گشاده رو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عزیز گشاده رو چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عزیز گشاده رو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عزیز گشاده رو 0 از 5 است.

درباره دکتر عزیز گشاده رودکتر عزیز گشاده رو dr aziz goshadeh ro از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر عزیز گشاده رو در تهران، الهیه، تقاطع کوچه دشتی با عظیمی ، پلاک 4، ساختمان آرمه کمپلکس، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عزیز گشاده رو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126606157 , 0212660653 , 09120411399 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عزیز گشاده رو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عزیز گشاده رو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عزیز گشاده رو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عزیز گشاده رو متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عزیز گشاده رو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.