دکتر آوات عبدی

دکتر آوات عبدی

پزشک عمومی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

35188
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام انواع خدمات پوستی  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان دانشگاه آزاد

آدرس:

بندرعباس، خیابان دانشگاه آزاد، ساختمان زکریا، طبقه 9، واحد 18

تلفن:07633681325

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آوات عبدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آوات عبدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق‌العاده خوش اخلاق و ماهر 👌

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آوات عبدی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آوات عبدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آوات عبدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آوات عبدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آوات عبدی چقدر است؟
هزینه ویزیت آوات عبدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آوات عبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آوات عبدی کجا است؟
دکتر آوات عبدی 1 مطب در مطب خیابان دانشگاه آزاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آوات عبدی را ببینید.
+
آیا دکتر آوات عبدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آوات عبدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آوات عبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آوات عبدی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آوات عبدی چه زمانی است؟
دکتر آوات عبدی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آوات عبدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آوات عبدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آوات عبدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آوات عبدی 5 از 5 است.

درباره دکتر آوات عبدیدکتر آوات عبدی dr avat abti از دکترهای متخصص عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر آوات عبدی در بندرعباس، خیابان دانشگاه آزاد، ساختمان زکریا، طبقه 9، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آوات عبدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633681325 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آوات عبدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آوات عبدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آوات عبدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آوات عبدی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آوات عبدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.