امیرعباس متولی

امیرعباس متولی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

35706
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب تجریش

آدرس:

تهران، تجریش، اندرزگو، تقاطع کاوه، جنب کوچه نیکو، پلاک 150/1، طبقه پنجم، واحد یکم

تلفن:02126137602

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به امیرعباس متولی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران امیرعباس متولی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

دینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از امیرعباس متولیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت امیرعباس متولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرعباس متولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد امیرعباس متولی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت امیرعباس متولی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرعباس متولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل امیرعباس متولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب امیرعباس متولی کجا است؟
دکتر امیرعباس متولی 1 مطب در مطب تجریش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل امیرعباس متولی را ببینید.
+
آیا امیرعباس متولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعباس متولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
امیرعباس متولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرعباس متولی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد امیرعباس متولی چه زمانی است؟
دکتر امیرعباس متولی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل امیرعباس متولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از امیرعباس متولی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به امیرعباس متولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی امیرعباس متولی 5 از 5 است.

درباره امیرعباس متولیدکتر امیرعباس متولی dr amirabbas motevali از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب امیرعباس متولی در تهران، تجریش، اندرزگو، تقاطع کاوه، جنب کوچه نیکو، پلاک 150/1، طبقه پنجم، واحد یکم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب امیرعباس متولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126137602 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام امیرعباس متولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی امیرعباس متولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط امیرعباس متولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از امیرعباس متولی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد امیرعباس متولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.