دکتر حسن جوادیان

دکتر حسن جوادیان

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

107109
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

نوار قلب

جراحی سرپایی

تزریقات

پانسمان

سوراخ کردن گوش

ختنه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان قبا

آدرس:

تهران، خیابان قبا، ساختمان پزشکان، پلاک12، واحد13، طبقه4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن جوادیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن جوادیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خدایار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یك انسان كامل و یك پزشك حاذق

مژگان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار پزشك حاذقي هستن،على الخصوص در تشخيص بيماري

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسن جوادیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن جوادیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن جوادیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن جوادیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن جوادیان چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن جوادیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن جوادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن جوادیان کجا است؟
دکتر حسن جوادیان 1 مطب در مطب خیابان قبا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن جوادیان را ببینید.
+
آیا دکتر حسن جوادیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن جوادیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن جوادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن جوادیان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن جوادیان چه زمانی است؟
دکتر حسن جوادیان از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن جوادیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن جوادیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حسن جوادیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن جوادیان 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن جوادیاندکتر حسن جوادیان dr hasan javadian از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر حسن جوادیان در تهران، خیابان قبا، ساختمان پزشکان، پلاک12، واحد13، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن جوادیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122887128 ، 09192004982 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن جوادیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن جوادیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن جوادیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن جوادیان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن جوادیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.