فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر عمومی
  4. دکترهای پردیس
  5. دکتر عمومی پردیس

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای عمومی در پردیس

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر حسین نظام دوست

دکتر حسین نظام دوست

پزشک عمومی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
خدمات: مزوتراپی، مزوبوتاکس، جوان سازی پوست، گاستروانتریت (التهاب معده و روده)، الکتروکاردیوگرافی (ecg)، سرماخوردگی، سندرم روده تحریک پذیر (IBS)، عفونت تبخال، مشکلات مفصلی و عضلانی، کم خونی، دیابت نوع 2، کرونا، عفونت های دوران کودکی، تب، دست درد، آسم برونش
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
مشاوره‌ متنی
پردیس، فاز3، خیابان معلم ، درمانگاه شبانه روزی نورالشهدا
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
دکتر یوسف رضایی

دکتر یوسف رضایی

پزشک عمومی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
پوشش دهی بیمهکمترین معطلی
دیابتولوژیست
خدمات: تزریق فیلر، لیزر، لیزر جوانسازی پوست، گاستروانتریت (التهاب معده و روده)، الکتروکاردیوگرافی (ecg)، سرماخوردگی، سندرم روده تحریک پذیر (IBS)، عفونت تبخال، رژیم چاقی، مشکلات مفصلی و عضلانی، آرتریت التهاب مفصل، کم خونی، دیابت نوع 1، دیابت نوع 2، کرونا، تب، آسم برونش
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
پردیس، فاز 4، بلوار شهید سلیمانی، خیابان دیانت پور، درمانگاه بهیان
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
چهارشنبه 27 تیر
دکتر محسن پرویزی

دکتر محسن پرویزی

پزشک عمومی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
پردیس، فاز 2 میدان امام خمینی، خلیج فارس شمالی، بعد از پمپ بنزین، کلینیک الف
اولین نوبت آزاد مطب:
پنج‌شنبه 28 تیر
خدمات: لایه برداری پوست، تزریق فیلر بینی، تزریق فیلر، لیزر، مزوبوتاکس، مزوتراپی، بزرگ کردن گونه، آبرسانی پوست، جوان سازی پوست، تزریق کلاژن
نوبت‌دهی مطب
پردیس، بلوار ابن سینا، خیابان نوروز 4، نبش دانش 2
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
نوبت‌دهی مطب
پردیس، فاز دو، میدان امام خمینی، بلوار ملاصدرا، مجتمع تجاری ایران زمین، طبقه سوم، واحد 204
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 27 تیر
دکتر شیما بنائی

دکتر شیما بنائی

پزشک عمومی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای عمومی در پردیس

دکترهای عمومی در پردیس چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر عمومی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. عمومی در پردیس از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان عمومی در پردیس در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای عمومی در پردیس نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر عمومی در پردیس و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. عمومی در پردیس در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان عمومی در پردیس در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب پردیس است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان عمومی در پردیس یک دکتر عمومی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر عمومی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای عمومی (متخصص و فوق تخصص) در پردیس

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای عمومی در پردیس ، می توانید به لیست دکترهای عمومی در پردیس در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای عمومی در پردیس نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای عمومی در پردیس توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای عمومی در پردیس نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای عمومی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر عمومی پردیس در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر عمومی پردیس در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای عمومی در پردیس شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر عمومی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر عمومی در پردیس می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای عمومی پردیس بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر عمومی در پردیس به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای عمومی پردیس را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر عمومی در پردیس چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر عمومی در پردیس با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای عمومی پردیس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر عمومی در پردیس با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر عمومی در پردیس و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر عمومی در پردیس استفاده کنید

تخصص‌های مرتبط با عمومی

تخصص ارتوپدیتخصص چشم پزشکیتخصص بیماری های عفونی و گرمسیریتخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)تخصص بیهوشیتخصص پزشکی ورزشیتخصص پوست، مو و زیباییتخصص جراحی عمومیتخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)تخصص جراحی مغز و اعصابتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)تخصص داخلیتخصص تصویربرداری (رادیولوژی)تخصص زنان، زایمان و نازاییتخصص طب فیزیکی و توانبخشیتخصص قلب و عروقتخصص کودکان و نوزادانتخصص گوش، حلق و بینیتخصص ژنتیک پزشکیتخصص پزشکی هسته‌ایپزشک عمومیتخصص پاتولوژی (آسیب شناسی)تخصص ژنتیک انسانیتخصص طب اورژانستخصص طب کارتخصص رادیوانکولوژیپزشک مشاوره داروییپزشک طب سنتی ایرانیپزشک طب سوزنیتخصص ارتوپدی پردیستخصص چشم پزشکی پردیستخصص بیماری های عفونی و گرمسیری پردیستخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) پردیستخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) پردیستخصص بیهوشی پردیستخصص پزشکی ورزشی پردیستخصص پوست، مو و زیبایی پردیستخصص جراحی عمومی پردیستخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) پردیستخصص جراحی مغز و اعصاب پردیستخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) پردیستخصص داخلی پردیستخصص تصویربرداری (رادیولوژی) پردیستخصص زنان، زایمان و نازایی پردیستخصص طب فیزیکی و توانبخشی پردیستخصص قلب و عروق پردیستخصص کودکان و نوزادان پردیستخصص گوش، حلق و بینی پردیستخصص ژنتیک پزشکی پردیستخصص پزشکی هسته‌ای پردیستخصص پاتولوژی (آسیب شناسی) پردیستخصص ژنتیک انسانی پردیستخصص طب اورژانس پردیستخصص طب کار پردیستخصص رادیوانکولوژی پردیسپزشک مشاوره دارویی پردیسپزشک طب سنتی ایرانی پردیسپزشک طب سوزنی پردیس

بهترین دکترهای متخصص در پردیس

دکتر زنان پردیسدکتر متخصص داخلی پردیسدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) پردیسدکتر روانشناس پردیسدکتر دندانپزشک پردیسدکتر جراحی عمومی پردیسدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) پردیسدکتر قلب پردیسدکتر متخصص ارتوپد پردیسدکتر متخصص چشم پزشک پردیسدکتر متخصص گوش و حلق و بینی پردیسدکتر متخصص تغذیه پردیسدکتر متخصص اورولوژی پردیسدکتر پوست پردیسمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) پردیسجراح مغز و اعصاب پردیسدکتر متخصص بیماری های عفونی پردیسدکتر متخصص گوارش و کبد پردیسمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی پردیسدکتر بینایی سنجی پردیسدکتر متخصص غدد پردیسمتخصص فیزیوتراپی پردیسمتخصص شنوایی سنجی پردیسدکتر متخصص ریه پردیسمتخصص روماتولوژی پردیسدکتر جراح پلاستیک پردیسدکتر متخصص گفتار درمانی پردیسدکتر متخصص آسم و آلرژی پردیسدکتر متخصص خون و سرطان شناسی پردیسدکتر متخصص کلیه بزرگسالان پردیسدکتر متخصص غدد کودکان پردیسدکتر متخصص کایروپراکتیک پردیسدکتر مامایی پردیسمتخصص رادیوتراپیست پردیسمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی پردیسدکتر مشاور دارویی پردیسدکتر متخصص ژنتیک پزشکی پردیسدکتر متخصص طب سنتی پردیسدکتر متخصص درد پردیس