فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر عمومی
  4. دکترهای ورامین
  5. دکتر عمومی ورامین

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای عمومی در ورامین

مرتب‌سازی بر اساس:
دکتر محمود عالی

دکتر محمود عالی

پزشک عمومی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
خدمات: الکتروکاردیوگرافی (ecg)، سرماخوردگی، عفونت تبخال، مشکلات مفصلی و عضلانی، کم خونی، کرونا، تب
نوبت‌دهی مطب
ورامین، خیابان چمران، سر کوچه بستان
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 29 خرداد
نوبت‌دهی مطب
ورامین، درمانگاه مرکزی خیرآباد، جنب داروخانه دکتر عرب
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 30 خرداد
خدمات: لایه برداری پوست، تزریق فیلر بینی، تزریق فیلر، لیزر، لیفت شقیقه، مزوتراپی، گاستروانتریت (التهاب معده و روده)، سرماخوردگی، آرتریت التهاب مفصل، تیروئید در کودکان، کم خونی، دیابت نوع 1، دیابت نوع 2، کرونا، تب، دست درد، دیابت در کودکان، آسم برونش
نوبت‌دهی مطب
ورامین، خیرآباد، خیابان زواره، بوستان 14، درمانگاه امام محمد تقی
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 29 خرداد
نوبت‌دهی مطب
ورامین، خیرآباد، بلوار شهید سلیمانی، طبقه 1 داروخانه دکتر علیرضایی
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 29 خرداد
نوبت‌دهی مطب
ورامین، بلوار شهید قدوسی، روبرو اداره کشاورزی، جنب داروخانه پاستور، پلاک 1
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 29 خرداد
نوبت‌دهی مطب
ورامین، کارخانه قند، کوچه نامجو، جنب داروخانه پاستور
اولین نوبت آزاد مطب:
چهارشنبه 30 خرداد
نوبت‌دهی مطب
ورامین، خیابان مهدیه، مهدیه 6، پلاک 13
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 29 خرداد
پوست، مو و زیبائی
خدمات: تزریق فیلر، تزریق فیلر بینی، لیزر، لایه برداری پوست، لیفت شقیقه، لیفت پیشانی، مزوبوتاکس، مزوتراپی، بزرگ کردن گونه، آبرسانی پوست، جوان سازی پوست، تزریق کلاژن، گاستروانتریت (التهاب معده و روده)، سرماخوردگی، عفونت تبخال، رژیم چاقی، آرتریت التهاب مفصل، کم خونی، دیابت نوع 2، کرونا، تب، دست درد
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
مشاوره‌ متنی
ورامین، خیابان مسجد جامع، کوچه شهید قرنی، ابتدای بن بست قائم
اولین نوبت آزاد مشاوره تلفنی:
سه‌شنبه 29 خرداد
نوبت‌دهی مطب
ورامین، میدان راه آهن، ابتدای خیابان شهید باهنر، جنب داروخانه دکتر عبدالله زاده، پلاک10
اولین نوبت آزاد مطب:
سه‌شنبه 29 خرداد
دکتر مهدی تاجیک

دکتر مهدی تاجیک

پزشک عمومی
5(1 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای عمومی در ورامین

دکترهای عمومی در ورامین چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر عمومی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. عمومی در ورامین از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان عمومی در ورامین در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای عمومی در ورامین نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر عمومی در ورامین و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. عمومی در ورامین در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان عمومی در ورامین در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب ورامین است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان عمومی در ورامین یک دکتر عمومی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر عمومی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای عمومی (متخصص و فوق تخصص) در ورامین

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای عمومی در ورامین ، می توانید به لیست دکترهای عمومی در ورامین در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای عمومی در ورامین نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای عمومی در ورامین توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای عمومی در ورامین نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای عمومی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر عمومی ورامین در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر عمومی ورامین در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای عمومی در ورامین شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر عمومی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر عمومی در ورامین می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای عمومی ورامین بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر عمومی در ورامین به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای عمومی ورامین را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر عمومی در ورامین چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر عمومی در ورامین با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای عمومی ورامین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر عمومی در ورامین با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر عمومی در ورامین و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر عمومی در ورامین استفاده کنید

تخصص‌های مرتبط با عمومی

تخصص ارتوپدیتخصص چشم پزشکیتخصص بیماری های عفونی و گرمسیریتخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)تخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی)تخصص بیهوشیتخصص پزشکی ورزشیتخصص پوست، مو و زیباییتخصص جراحی عمومیتخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)تخصص جراحی مغز و اعصابتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)تخصص داخلیتخصص تصویربرداری (رادیولوژی)تخصص زنان، زایمان و نازاییتخصص طب فیزیکی و توانبخشیتخصص قلب و عروقتخصص کودکان و نوزادانتخصص گوش، حلق و بینیتخصص ژنتیک پزشکیتخصص پزشکی هسته‌ایپزشک عمومیتخصص پاتولوژی (آسیب شناسی)تخصص ژنتیک انسانیتخصص طب اورژانستخصص طب کارتخصص رادیوانکولوژیپزشک مشاوره داروییپزشک طب سنتی ایرانیپزشک طب سوزنیتخصص ارتوپدی ورامینتخصص چشم پزشکی ورامینتخصص بیماری های عفونی و گرمسیری ورامینتخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ورامینتخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) ورامینتخصص بیهوشی ورامینتخصص پزشکی ورزشی ورامینتخصص پوست، مو و زیبایی ورامینتخصص جراحی عمومی ورامینتخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) ورامینتخصص جراحی مغز و اعصاب ورامینتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ورامینتخصص داخلی ورامینتخصص تصویربرداری (رادیولوژی) ورامینتخصص زنان، زایمان و نازایی ورامینتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ورامینتخصص قلب و عروق ورامینتخصص کودکان و نوزادان ورامینتخصص گوش، حلق و بینی ورامینتخصص ژنتیک پزشکی ورامینتخصص پزشکی هسته‌ای ورامینتخصص پاتولوژی (آسیب شناسی) ورامینتخصص ژنتیک انسانی ورامینتخصص طب اورژانس ورامینتخصص طب کار ورامینتخصص رادیوانکولوژی ورامینپزشک مشاوره دارویی ورامینپزشک طب سنتی ایرانی ورامینپزشک طب سوزنی ورامین

بهترین دکترهای متخصص در ورامین

دکتر زنان ورامیندکتر متخصص داخلی ورامیندکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) ورامیندکتر روانشناس ورامیندکتر دندانپزشک ورامیندکتر جراحی عمومی ورامیندکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) ورامیندکتر قلب ورامیندکتر متخصص ارتوپد ورامیندکتر متخصص چشم پزشک ورامیندکتر متخصص گوش و حلق و بینی ورامیندکتر متخصص تغذیه ورامیندکتر متخصص اورولوژی ورامیندکتر پوست ورامینمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) ورامینجراح مغز و اعصاب ورامیندکتر متخصص بیماری های عفونی ورامیندکتر متخصص گوارش و کبد ورامینمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی ورامیندکتر بینایی سنجی ورامیندکتر متخصص غدد ورامینمتخصص فیزیوتراپی ورامینمتخصص شنوایی سنجی ورامیندکتر متخصص ریه ورامینمتخصص روماتولوژی ورامیندکتر جراح پلاستیک ورامیندکتر متخصص گفتار درمانی ورامیندکتر متخصص آسم و آلرژی ورامیندکتر متخصص خون و سرطان شناسی ورامیندکتر متخصص کلیه بزرگسالان ورامیندکتر متخصص غدد کودکان ورامیندکتر متخصص کایروپراکتیک ورامیندکتر مامایی ورامینمتخصص رادیوتراپیست ورامینمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی ورامیندکتر مشاور دارویی ورامیندکتر متخصص ژنتیک پزشکی ورامیندکتر متخصص طب سنتی ورامیندکتر متخصص درد ورامین