%93
پیشنهاد(از 149 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص سرطان شناسی چشم و مدیکال رتینا از آمریکا

فوق تخصص جراحی و بیماریهای شبکیه، زجاجیه ولیزر درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)
 • فلوشیپ سرطان شناسی چشم (افتالموانکولوژی)

اطلاعات درمانگاه فوق تخصصی چشم دکتر توللی شیراز

آدرس:

شیراز، چهارراه ستارخان، کوچه 19 زرگری

تلفن:07136270813

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی توللی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی توللی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 149 کاربر)

%93
138 کاربر از 149 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  24 نفر
 • 45-90 دقیقه
  37 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  82 نفر

نظرات

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

حمیرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر عالی هستند ولی زیاد وقت برای بیمار نمیذارن من ۲ ساعت معطل شدم تا نوبتم شد ولی ۲ دقیقه دکتر وقت گذاشتند برام.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بهترین دکتر هستن هم از نظر علمی و تخصص و هم از نظر اخلاق 👌👌

علیرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

محمد رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

نتیجه ای از درمان نگرفتم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی توللی



سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی توللی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی توللی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی توللی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی توللی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی توللی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی توللی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی توللی کجا است؟
دکتر علی توللی 1 مطب در درمانگاه فوق تخصصی چشم دکتر توللی شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی توللی را ببینید.
+
آیا دکتر علی توللی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی توللی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی توللی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی توللی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) و سرطان شناسی چشم (افتالموانکولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی توللی چه زمانی است؟
دکتر علی توللی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی توللی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی توللی چقدر است؟
تا کنون 149 نفر به دکتر علی توللی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی توللی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی توللی



دکتر علی توللی dr ali tavaloli از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر علی توللی در شیراز، چهارراه ستارخان، کوچه 19 زرگری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی توللی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136270813 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی توللی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی توللی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی توللی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی توللی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی توللی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.