%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص گوش، حلق، بینی و حنجره، سرو گردن، زیبایی بینی و صورت، برداشتن لوزه و ضایعات پوستی با لیزر

کد نظام پزشکی

25312

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید 2، جنب ساختمان پردیس، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه 2، واحد D

تلفن:04135431458

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد نهالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد نهالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور
ملاحظات

لطفا قبل از حضور در مطب با تلفن مطب تماس گرفته و نوبت خود را چک کنید.

دکتر احمد نهالی
دکتر احمد نهالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد نهالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد نهالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد نهالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد نهالی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد نهالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد نهالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد نهالی کجا است؟
دکتراحمد نهالی مطب خیابان پاستور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد نهالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد نهالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد نهالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد نهالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد نهالی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد نهالی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد نهالی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد نهالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد نهالی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر احمد نهالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد نهالی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد نهالیدکتراحمد نهالی dr ahmad nahali از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر احمد نهالی در تبریز، خیابان پاستور جدید 2، جنب ساختمان پردیس، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه 2، واحد D واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد نهالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135431458 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد نهالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد نهالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد نهالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد نهالی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد نهالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.