دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عباسعلی عباسی

دکتر عباسعلی عباسی

تخصص گوش، حلق و بینی

کرج

کد نظام پزشکی

74370
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی زیبایی بینی و صورت

جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس

ترمیم شکستگی‌های فک و صورت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، خیابا بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباسعلی عباسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباسعلی عباسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مبینا سادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

سحر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباسعلی عباسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، خیابا بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه همکف


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباسعلی عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباسعلی عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباسعلی عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباسعلی عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباسعلی عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباسعلی عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباسعلی عباسی کجا است؟
دکتر عباسعلی عباسی 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباسعلی عباسی را ببینید.
+
آیا دکتر عباسعلی عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباسعلی عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباسعلی عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباسعلی عباسی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباسعلی عباسی چه زمانی است؟
دکتر عباسعلی عباسی از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباسعلی عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباسعلی عباسی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر عباسعلی عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباسعلی عباسی 5 از 5 است.
درباره دکتر عباسعلی عباسی


دکتر عباسعلی عباسی dr abbas ali abbasi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی کرج هستند. مطب دکتر عباسعلی عباسی در کرج، خیابا بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباسعلی عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09359409570-02632225162 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباسعلی عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباسعلی عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباسعلی عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباسعلی عباسی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباسعلی عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.