ابوالفضل ناظریان

ابوالفضل ناظریان

کارشناس ارشد روانشناسی

کارشناسی ارشد روانشاسی بالینی/ متخصص روان درمانی/رواندرمانگر بالینی
کرج
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص روان درمانی و روانشناس بالینی

 روان درمانگر فردی 

درمان اختلالات شدید ، مزمن و مقاوم به درمان

 درمان اختلالات خلقی(اضطراب ،افسردگی،وسواس و....

درمان اختلالات شخصیت و روان تنی 

درمان اختلالات جسمانی با ریشه عصبی 

درمان اختلالات جنسی،هویت فردی و جنسیتی،

مهارت کنترل خشم ، مهارت نه گفتن و مهارتهای ارتباطی ...

درمان مشکلات رفتاری کودک و نوجوان 

متخصص cbt و طرحواره درمانی 

عزت نفس و اعتماد به نفس 

مشاوره فردی و خانواده و زوج درمانی 

مشاوره پیش از ازدواج و طلاق 

اموزش شیوه های فرزند پروری  

اموزش تربیت جنسی و سکس تراپی

آدرس صفحه اینستاگرام : abolfazl.nazerian6@ 

کد نظام پزشکی

۲۷۴۵۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب مصباح

آدرس:

کرج، مصباح، روبه روی بانک ملی ایران، ساختمان کمال، بلوک b، طبقه سوم، واحد 41

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به ابوالفضل ناظریان بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب مصباح
ملاحظات

مبلغ ویزیت 45 دقیقه میباشد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با ابوالفضل ناظریان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
۴۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ابوالفضل ناظریان
ابوالفضل ناظریان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ابوالفضل ناظریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل ناظریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ابوالفضل ناظریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ابوالفضل ناظریان چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل ناظریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ابوالفضل ناظریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ابوالفضل ناظریان کجا است؟
دکتر ابوالفضل ناظریان 1 مطب در مطب مصباح دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب ابوالفضل ناظریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا ابوالفضل ناظریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل ناظریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ابوالفضل ناظریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل ناظریان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ابوالفضل ناظریان چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل ناظریان از روز دوشنبه 24 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل ابوالفضل ناظریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ابوالفضل ناظریان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به ابوالفضل ناظریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی ابوالفضل ناظریان 5 از 5 است.

درباره ابوالفضل ناظریان

ابوالفضل ناظریان abolfazl nazerian از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی کرج هستند. مطب ابوالفضل ناظریان در کرج، مصباح، روبه روی بانک ملی ایران، ساختمان کمال، بلوک b، طبقه سوم، واحد 41 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ابوالفضل ناظریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632212618 , 09382145567 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ابوالفضل ناظریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ابوالفضل ناظریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ابوالفضل ناظریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ابوالفضل ناظریان تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ابوالفضل ناظریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.