تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی طب نوزادی

مشاوره متنی با بهترین دکترهای طب نوزادی

ترتیب نمایش
دکتر میثم رضا بقراطی

دکتر میثم رضا بقراطی

تخصص کودکان و نوزادان
فوق تخصص طب نوزادی
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)
نوبت‌دهی مطب


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای طب نوزادی

دکترهای طب نوزادی چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر طب نوزادی و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. طب نوزادی از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان طب نوزادی در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای طب نوزادی نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر طب نوزادی و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. طب نوزادی در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان طب نوزادی در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان طب نوزادی یک دکتر طب نوزادی خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر طب نوزادی خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای طب نوزادی (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای طب نوزادی ایران، می‌توانید به لیست دکترهای طب نوزادی در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای طب نوزادی نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای طب نوزادی در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای طب نوزادی در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای طب نوزادی در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای طب نوزادی که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در طب نوزادی را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در طب نوزادی به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای طب نوزادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر طب نوزادی در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر طب نوزادی در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای طب نوزادی شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر طب نوزادی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای طب نوزادی می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر طب نوزادی در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای طب نوزادی را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای طب نوزادی در کلان شهرهای ایران:

دکتر طب نوزادی تهران
دکتر طب نوزادی شیراز
دکتر طب نوزادی اصفهان
دکتر طب نوزادی مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر طب نوزادی بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای طب نوزادی به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای طب نوزادی را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر طب نوزادی چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای طب نوزادی با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای طب نوزادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.