تخصص و فوق تخصص
خدمات
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکترهای مشاوره آنلاین
  4. دکترهای مشاوره متنی
  5. دکترهای مشاوره متنی جراحی زانو

مشاوره متنی با بهترین دکترهای جراحی زانو

ترتیب نمایش
دکتر بهداد اسکندری ثانی

دکتر بهداد اسکندری ثانی

فلوشیپ جراحی زانو
تخصص ارتوپدی
%100
پیشنهاد(از 28 کاربر)
خدمات:
اوزون تراپیپوکی استخوان (استئوپروز)خار پاشنه+68مورد دیگر
شیرازشیراز، خیابان معدل، نرسیده به فلسطین، جنب رادیولوژی تابا، ساختمان نهال، واحد 1
دکتر بهزاد خان محمدی

دکتر بهزاد خان محمدی

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی لگن و ران
فلوشیپ جراحی زانو
مشاوره تلفنی
تهرانتهران، یادگار امام شمال، بلوار ایثارگران شمال، فرحزاد، بلوار امام زاده داوود، درمانگاه شبانه روزی منان


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای جراحی زانو

دکترهای جراحی زانو چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر جراحی زانو و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می کند. جراحی زانو از تخصص‌های شناخته‌شده پزشکی در دکترتو است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی زانو در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای جراحی زانو نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت‌گیری از بهترین دکتر جراحی زانو و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. جراحی زانو در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان جراحی زانو در شهرهای مختلف است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان جراحی زانو یک دکتر جراحی زانو خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر جراحی زانو خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای جراحی زانو (متخصص و فوق تخصص) در ایران

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای جراحی زانو ایران، می‌توانید به لیست دکترهای جراحی زانو در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای جراحی زانو نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای جراحی زانو در توسط دکترتو استفاده کنید:

بهترین دکترهای جراحی زانو در چه شهرهایی هستند؟

دکترتو میزبان بهترین دکترهای جراحی زانو در سراسر ایران است. علاوه بر دکترهای جراحی زانو که در مراکز استان فعالیت دارند، می توانید دکتر های سایر شهر های کوچک و بزرگ در جراحی زانو را پیدا کنید.

برخی از مهم‌ترین شهرها در جراحی زانو به شرح زیر است:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای جراحی زانو نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای جراحی زانو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر جراحی زانو در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر جراحی زانو در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای جراحی زانو شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر جراحی زانو خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکترهای جراحی زانو می‌توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده‌اند.
+
بهترین دکتر جراحی زانو در کدام شهرهای ایران هستند؟
دکترتو بهترین دکترهای جراحی زانو را در سراسر ایران لیست کرده است. با استفاده از دکترتو در هر شهری که هستید، می توانید نوبت اینترنتی بگیرید. لیست بهترین دکترهای جراحی زانو در کلان شهرهای ایران:

دکتر جراحی زانو تهران
دکتر جراحی زانو شیراز
دکتر جراحی زانو اصفهان
دکتر جراحی زانو مشهد
+
از کجا بدانیم دکتر جراحی زانو بیمه ما را قبول می‌کند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکترهای جراحی زانو به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای جراحی زانو را ببینید.
+
تعرفه ویزیت دکتر جراحی زانو چقدر است؟
هزینه ویزیت دکترهای جراحی زانو با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای جراحی زانو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.