مونا نعمتی

مونا نعمتی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

11586

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب گیشا (کوی نصر)

آدرس:

تهران، گیشا (کوی نصر)، نبش خیابان هفدهم، پلاک 256، طبقه همکف، واحد 4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مونا نعمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از مونا نعمتی
نوبت مطب گیشا (کوی نصر)
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، گیشا (کوی نصر)، نبش خیابان هفدهم، پلاک 256، طبقه همکف، واحد 4
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 13:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مونا نعمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مونا نعمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مونا نعمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مونا نعمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت مونا نعمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مونا نعمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مونا نعمتی کجا است؟
دکتر مونا نعمتی 1 مطب در مطب گیشا (کوی نصر) دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مونا نعمتی را ببینید.
+
آیا مونا نعمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مونا نعمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مونا نعمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مونا نعمتی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مونا نعمتی چه زمانی است؟
دکتر مونا نعمتی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مونا نعمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مونا نعمتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مونا نعمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مونا نعمتی 0 از 5 است.

درباره مونا نعمتیدکتر مونا نعمتی mona nemati از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب مونا نعمتی در تهران، گیشا (کوی نصر)، نبش خیابان هفدهم، پلاک 256، طبقه همکف، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مونا نعمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188001038 , 09365148036 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مونا نعمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مونا نعمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مونا نعمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مونا نعمتی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مونا نعمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.