دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حمیده پورمیرافضلی

دکتر حمیده پورمیرافضلی

تخصص قلب و عروق

بندرعباس

کد نظام پزشکی

128765
%100
پیشنهاد(از 30 کاربر)

درباره‌پزشک

نوار قلب 

اکوکاردیوگرافی

انژیوگرافی

تست ورزش

هولتر ریتم

هولتر فشارخون

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر حمیده پور میرافضلی

آدرس:

بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، نرسیده به چهارراه مرادی، کوچه جنب دارو خانه امیری زاده، ساختمان پزشکان شریف، طبقه 7، واحد24

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیده پورمیرافضلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیده پورمیرافضلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%100
30 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  27 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار عالی خوش اخلاق وقت میزارن تشخیص عالی من خیلی راضی بودم

فرشاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوب و با اخلاق و مهربان و با تجربه

معین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب و خوش اخلاق و با حوصله.☆☆☆☆

جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام پزشکی با حوصله وبا سواد هستند که اطلاعات بسیار مفیدی دارند که ایشان یکی از بهترین پزشکان قلب ایران هستن.احسنت و خدا قوت بهشون میگم واز خداوند متعال آرزوی سلامتی و توفیق برایشان دارم با تشکر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیده پورمیرافضلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر حمیده پور میرافضلی
بندرعباس - بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، نرسیده به چهارراه مرادی، کوچه جنب دارو خانه امیری زاده، ساختمان پزشکان شریف، طبقه 7، واحد24


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیده پورمیرافضلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیده پورمیرافضلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیده پورمیرافضلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیده پورمیرافضلی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیده پورمیرافضلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده پورمیرافضلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیده پورمیرافضلی کجا است؟
دکتر حمیده پورمیرافضلی 1 مطب در مطب دکتر حمیده پور میرافضلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیده پورمیرافضلی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیده پورمیرافضلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده پورمیرافضلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیده پورمیرافضلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیده پورمیرافضلی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیده پورمیرافضلی چه زمانی است؟
دکتر حمیده پورمیرافضلی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده پورمیرافضلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیده پورمیرافضلی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر حمیده پورمیرافضلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیده پورمیرافضلی 5 از 5 است.
درباره دکتر حمیده پورمیرافضلی


دکتر حمیده پورمیرافضلی dr_hamideh_pur_mirafzali از دکترهای متخصص قلب و عروق بندرعباس هستند. مطب دکتر حمیده پورمیرافضلی در بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، نرسیده به چهارراه مرادی، کوچه جنب دارو خانه امیری زاده، ساختمان پزشکان شریف، طبقه 7، واحد24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیده پورمیرافضلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09904149020,07632213284 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیده پورمیرافضلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیده پورمیرافضلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیده پورمیرافضلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیده پورمیرافضلی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیده پورمیرافضلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.