دکتر ضیاء تدین

دکتر ضیاء تدین

تخصص داخلی

اصفهان

کد نظام پزشکی

14582

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

ریه و مجاری تنفسی

قلب ، غدد و گوارش

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان ، خیابان حکیم نظامی، حدفاصل چهاراه حکیم نظامی و خاقانی ،نبش کوچه 10

تلفن:03136256770

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ضیاء تدین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ضیاء تدینسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ضیاء تدین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ضیاء تدین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ضیاء تدین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ضیاء تدین چقدر است؟
هزینه ویزیت ضیاء تدین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ضیاء تدین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ضیاء تدین کجا است؟
دکتر ضیاء تدین 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ضیاء تدین را ببینید.
+
آیا دکتر ضیاء تدین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ضیاء تدین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ضیاء تدین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ضیاء تدین متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ضیاء تدین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ضیاء تدین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ضیاء تدین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ضیاء تدین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ضیاء تدین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ضیاء تدین 0 از 5 است.

درباره دکتر ضیاء تدیندکتر ضیاء تدین dr zia tadayyon از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر ضیاء تدین در اصفهان ، خیابان حکیم نظامی، حدفاصل چهاراه حکیم نظامی و خاقانی ،نبش کوچه 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ضیاء تدین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136256770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ضیاء تدین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ضیاء تدین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ضیاء تدین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ضیاء تدین متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ضیاء تدین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.