دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهرا حاجیان

دکتر زهرا حاجیان

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

165405

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، نبش خیابان 37، ساختمان پزشکان قدس، طبقه 2، واحد11

تلفن:02188693927

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا حاجیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا حاجیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سعادت آباد
تهران - تهران، سعادت آباد، نبش خیابان 37، ساختمان پزشکان قدس، طبقه 2، واحد11


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا حاجیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا حاجیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا حاجیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا حاجیان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا حاجیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حاجیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا حاجیان کجا است؟
دکتر زهرا حاجیان 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا حاجیان را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا حاجیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حاجیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا حاجیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا حاجیان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا حاجیان چه زمانی است؟
دکتر زهرا حاجیان از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حاجیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا حاجیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا حاجیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا حاجیان 0 از 5 است.
درباره دکتر زهرا حاجیان


دکتر زهرا حاجیان dr zahra hajiyan از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر زهرا حاجیان در تهران، سعادت آباد، نبش خیابان 37، ساختمان پزشکان قدس، طبقه 2، واحد11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا حاجیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188693927 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا حاجیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا حاجیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا حاجیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا حاجیان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا حاجیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.