کد نظام پزشکی

۹۲۳۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، بین عارف ۲و۴، ساختمان پزشکان حکیم،طبقه همکف

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یلدا یزدان پناه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد.

دکتر یلدا یزدان پناه
دکتر یلدا یزدان پناه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یلدا یزدان پناه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یلدا یزدان پناه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یلدا یزدان پناه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یلدا یزدان پناه چقدر است؟
هزینه ویزیت یلدا یزدان پناه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا یزدان پناه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یلدا یزدان پناه کجا است؟
دکتر یلدا یزدان پناه 1 مطب در مطب بلوار احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یلدا یزدان پناه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یلدا یزدان پناه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا یزدان پناه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یلدا یزدان پناه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یلدا یزدان پناه متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یلدا یزدان پناه چه زمانی است؟
دکتر یلدا یزدان پناه از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا یزدان پناه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یلدا یزدان پناه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر یلدا یزدان پناه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یلدا یزدان پناه 0 از 5 است.

درباره دکتر یلدا یزدان پناهدکتر یلدا یزدان پناه dr yalda yazdan panah از دکترهای متخصص تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری مشهد هستند. مطب دکتر یلدا یزدان پناه در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، بین عارف ۲و۴، ساختمان پزشکان حکیم،طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یلدا یزدان پناه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138409985 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یلدا یزدان پناه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یلدا یزدان پناه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یلدا یزدان پناه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یلدا یزدان پناه تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یلدا یزدان پناه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.