دکتر حمیدرضا فتحی

دکتر حمیدرضا فتحی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

تهران

کد نظام پزشکی

56290
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، جردن، بالاتر پل از میرداماد، بن بست قبادیان شرقی، پلاک5، واحد20

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا فتحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا فتحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

احسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر عالی و ماهری هستن

عارفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا خیلی پزشک خوبی هستند. من دوازده مرحله پیش دکتر فتحی عمل شدم واقعا ازشون راضی هستم ♥

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا فتحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جردن
تهران - تهران، جردن، بالاتر پل از میرداماد، بن بست قبادیان شرقی، پلاک5، واحد20


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا فتحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا فتحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا فتحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا فتحی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا فتحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فتحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا فتحی کجا است؟
دکتر حمیدرضا فتحی 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا فتحی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا فتحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فتحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا فتحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا فتحی متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا فتحی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا فتحی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فتحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا فتحی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حمیدرضا فتحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا فتحی 5 از 5 است.
درباره دکتر حمیدرضا فتحی


دکتر حمیدرضا فتحی dr hamidreza fathi از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر حمیدرضا فتحی در تهران، جردن، بالاتر پل از میرداماد، بن بست قبادیان شرقی، پلاک5، واحد20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا فتحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188670534 , 02188670567 , 02188670523 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا فتحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا فتحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا فتحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا فتحی متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا فتحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.