%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

107894

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب بلوار احمدآباد

آدرس:

مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف ۵، پلاک ۳۱

تلفن:05138452323

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امید شادکام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امید شادکام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار احمدآباد
دکتر امید شادکام
دکتر امید شادکام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امید شادکام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید شادکام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امید شادکام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امید شادکام چقدر است؟
هزینه ویزیت امید شادکام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید شادکام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امید شادکام کجا است؟
دکترامید شادکام مطب بلوار احمدآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امید شادکام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امید شادکام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید شادکام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امید شادکام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید شادکام متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امید شادکام چه زمانی است؟
دکتر امید شادکام از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امید شادکام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امید شادکام چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر امید شادکام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امید شادکام 5 از 5 است.

درباره دکتر امید شادکامدکترامید شادکام dr omid shad kam از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر امید شادکام در مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف ۵، پلاک ۳۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امید شادکام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138452323 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امید شادکام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امید شادکام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امید شادکام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امید شادکام متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امید شادکام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.