دکتر فاطمه عطارزاده

دکتر فاطمه عطارزاده

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

98408

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، خیابان شهید عبائیان، کوچه 1، سلامتکده طب سنتی پارسیان

تلفن:07132360220

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه عطارزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه عطارزاده
نوبت مطب زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، خیابان شهید عبائیان، کوچه 1، سلامتکده طب سنتی پارسیان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 09:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه عطارزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه عطارزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه عطارزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه عطارزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه عطارزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عطارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه عطارزاده کجا است؟
دکتر فاطمه عطارزاده 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه عطارزاده را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه عطارزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عطارزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه عطارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه عطارزاده متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه عطارزاده چه زمانی است؟
دکتر فاطمه عطارزاده از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عطارزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه عطارزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه عطارزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه عطارزاده 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه عطارزادهدکتر فاطمه عطارزاده dr fatemeh atar zade از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه عطارزاده در شیراز، خیابان زند، خیابان شهید عبائیان، کوچه 1، سلامتکده طب سنتی پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه عطارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132360220 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه عطارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه عطارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه عطارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه عطارزاده متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه عطارزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.