دکتر منصور کاووسی

دکتر منصور کاووسی

دکترای روانشناسی

اهواز

کد نظام پزشکی

950

درباره‌پزشک

دکتری تخصصی مدیریت بحران ( مداخله در بحران)

کارشناس ارشد روان شناسی دارای 5 پروانه و مجوز فعالیت در زمینه های مختلف روان شناسی و مشاوره

دارای 3 پروانه تخصصی فعالیت از سازمان نظام روان شناسی و سازمان بهزیستی ، وزارت ورزش و جوانان

20 سال سابقه ی فعالیت درخشان در ارایه خدمات روان شناسی و مشاوره 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان دانیال

آدرس:

اهواز، کوروش، خیابان دانیال، نبش خیابان مریم، قبل از بازار فرش رضا، کلینیک مشاوران روان پویا

تلفن:06134463200

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور کاووسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منصور کاووسی
نوبت مطب خیابان دانیال
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کوروش، خیابان دانیال، نبش خیابان مریم، قبل از بازار فرش رضا، کلینیک مشاوران روان پویا
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور کاووسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور کاووسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور کاووسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور کاووسی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور کاووسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور کاووسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور کاووسی کجا است؟
دکتر منصور کاووسی 1 مطب در مطب خیابان دانیال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور کاووسی را ببینید.
+
آیا دکتر منصور کاووسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور کاووسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور کاووسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور کاووسی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور کاووسی چه زمانی است؟
دکتر منصور کاووسی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور کاووسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور کاووسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر منصور کاووسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور کاووسی 0 از 5 است.

درباره دکتر منصور کاووسیدکتر منصور کاووسی dr mansor kavosi از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب دکتر منصور کاووسی در اهواز، کوروش، خیابان دانیال، نبش خیابان مریم، قبل از بازار فرش رضا، کلینیک مشاوران روان پویا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور کاووسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06134463200 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور کاووسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور کاووسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور کاووسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور کاووسی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور کاووسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.