دکتر طاها عنبرا

دکتر طاها عنبرا

کد نظام پزشکی: 97696
0 (1 نظر)
٪0 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر طاها عنبرا

مطب قیطریه
آدرس: تهران - تهران، قیطریه , اتوبان صدر غرب به شرق , بعد از قلندی جنوبی خروجی فتح , خیابان کاوه شرقی (منزوی) ,پلاک 12 طبقه 1
در حال حاضر نوبتی برای این مرکز تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر معراج فربد
دکتر معراج فربد
جراحی عمومی
4.5
(43 نظر)
764 نوبت موفق
یزد - تهران
اولین نوبت آزاد مطب:7 خرداد 1403
دکتر محمدرضا نیک شعار
دکتر محمدرضا نیک شعار
جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
4.6
(72 نظر)
1263 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:8 خرداد 1403
دکتر مجید البرزی
دکتر مجید البرزی
جراحی عمومی
5
(28 نظر)
372 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 خرداد 1403

آدرس مطب دکتر طاها عنبرا

مطب قیطریه
آدرس:
تهران، قیطریه , اتوبان صدر غرب به شرق , بعد از قلندی جنوبی خروجی فتح , خیابان کاوه شرقی (منزوی) ,پلاک 12 طبقه 1

نظرات درباره دکتر طاها عنبرا

0
از 1 کاربر
%0
پیشنهاد کاربران

سوالات متداول راجع به دکتر طاها عنبرا

چطور می‌توانم نوبت دکتر طاها عنبرا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاها عنبرا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاها عنبرا در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر طاها عنبرا چقدر است؟
هزینه ویزیت طاها عنبرا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاها عنبرا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر طاها عنبرا کجا است؟
دکتر طاها عنبرا 1 مطب در مطب قیطریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاها عنبرا را ببینید.
آیا دکتر طاها عنبرا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاها عنبرا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر طاها عنبرا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاها عنبرا متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاها عنبرا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر طاها عنبرا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاها عنبرا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاها عنبرا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر طاها عنبرا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاها عنبرا 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر طاها عنبرادکتر طاها عنبرا dr taha anbara از دکترهای متخصص جراحی لاپاراسکوپی تهران هستند. مطب دکتر طاها عنبرا در تهران، قیطریه , اتوبان صدر غرب به شرق , بعد از قلندی جنوبی خروجی فتح , خیابان کاوه شرقی (منزوی) ,پلاک 12 طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاها عنبرا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122117961 - 02122117962 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاها عنبرا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاها عنبرا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاها عنبرا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاها عنبرا متخصص جراحی لاپاراسکوپی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاراسکوپی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاها عنبرا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.