دکتر سید فرزاد محمدی

دکتر سید فرزاد محمدی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

64277
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب میدان فاطمی

آدرس:

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ساختمان ویدا، طبقه 3

تلفن:02188637367

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید فرزاد محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید فرزاد محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

کلثوم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و باسواد و خوش برخورد و مهربان هستن.

وحیده السادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عمل لیزیک اسمایل برام انجام دادن خیلی عالی هم کارشون خوبه و هم برخوردشون خدا حفظشون کنه🙏

عبدالله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار دقیق و خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید فرزاد محمدی
نوبت مطب میدان فاطمی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ساختمان ویدا، طبقه 3
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید فرزاد محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید فرزاد محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید فرزاد محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید فرزاد محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید فرزاد محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فرزاد محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید فرزاد محمدی کجا است؟
دکتر سید فرزاد محمدی 1 مطب در مطب میدان فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید فرزاد محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر سید فرزاد محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید فرزاد محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید فرزاد محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید فرزاد محمدی متخصص قرنیه و خارج چشمی و چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید فرزاد محمدی چه زمانی است؟
دکتر سید فرزاد محمدی از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فرزاد محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید فرزاد محمدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید فرزاد محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید فرزاد محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید فرزاد محمدیدکتر سید فرزاد محمدی dr seyed farzad mohamadi از دکترهای متخصص قرنیه و خارج چشمی تهران هستند. مطب دکتر سید فرزاد محمدی در تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ساختمان ویدا، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید فرزاد محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188637367 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید فرزاد محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید فرزاد محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید فرزاد محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید فرزاد محمدی متخصص قرنیه و خارج چشمی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قرنیه و خارج چشمی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید فرزاد محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.