دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر شروین شکوهی

دکتر شروین شکوهی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

فلوشیپ بیماری‌های عفونی در بیماران پیوندی
تهران

کد نظام پزشکی

58038
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، سروغربی، بین میدان شهرداری و چهارراه سرو، خیابان بخشایش، کلینیک بیمارستان عرفان

تلفن:021-23021000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شروین شکوهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شروین شکوهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

افسز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

فوق العاده.من جونم و مدیون ایشون هستم .نابغه هستن ی دونه هستن خدا قوت همیشه سلامت و تندرست و شاد باشن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شروین شکوهی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سعادت آباد
تهران - تهران، سعادت آباد، سروغربی، بین میدان شهرداری و چهارراه سرو، خیابان بخشایش، کلینیک بیمارستان عرفان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شروین شکوهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شروین شکوهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شروین شکوهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شروین شکوهی چقدر است؟
هزینه ویزیت شروین شکوهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شروین شکوهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شروین شکوهی کجا است؟
دکتر شروین شکوهی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شروین شکوهی را ببینید.
+
آیا دکتر شروین شکوهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شروین شکوهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شروین شکوهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شروین شکوهی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شروین شکوهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شروین شکوهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شروین شکوهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شروین شکوهی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شروین شکوهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شروین شکوهی 5 از 5 است.
درباره دکتر شروین شکوهی


دکتر شروین شکوهی dr shervin shokouhi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر شروین شکوهی در تهران، سعادت آباد، سروغربی، بین میدان شهرداری و چهارراه سرو، خیابان بخشایش، کلینیک بیمارستان عرفان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شروین شکوهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 021-23021000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شروین شکوهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شروین شکوهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شروین شکوهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شروین شکوهی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شروین شکوهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.