کد نظام پزشکی

۱۰۳۰۸۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب
  • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، طبقه اول، واحد 6

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس خسروی فارسانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
دکتر عباس خسروی فارسانی
دکتر عباس خسروی فارسانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس خسروی فارسانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس خسروی فارسانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس خسروی فارسانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس خسروی فارسانی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس خسروی فارسانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس خسروی فارسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس خسروی فارسانی کجا است؟
دکتر عباس خسروی فارسانی 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس خسروی فارسانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس خسروی فارسانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس خسروی فارسانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس خسروی فارسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس خسروی فارسانی متخصص جراحی مغز و اعصاب و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس خسروی فارسانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عباس خسروی فارسانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس خسروی فارسانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس خسروی فارسانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عباس خسروی فارسانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس خسروی فارسانی 0 از 5 است.

درباره دکتر عباس خسروی فارسانیدکتر عباس خسروی فارسانی dr abbas khosravi farsani از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب اصفهان هستند. مطب دکتر عباس خسروی فارسانی در اصفهان، خیابان بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، طبقه اول، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس خسروی فارسانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 031-32645910 - 09137305629 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس خسروی فارسانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس خسروی فارسانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس خسروی فارسانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس خسروی فارسانی تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس خسروی فارسانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.