دکتر سهراب کیهانی

دکتر سهراب کیهانی

فلوشیپ جراحی زانو

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

52141

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ جراحی زانو
  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب اقدسیه

آدرس:

تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، روبروی خیابان سپند، نبش کوچه نیلوفر، مجتمع صاحبقرانیه، واحد 404

تلفن:021-26140345

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهراب کیهانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سهراب کیهانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهراب کیهانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهراب کیهانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهراب کیهانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهراب کیهانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سهراب کیهانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب کیهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهراب کیهانی کجا است؟
دکتر سهراب کیهانی 1 مطب در مطب اقدسیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهراب کیهانی را ببینید.
+
آیا دکتر سهراب کیهانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب کیهانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهراب کیهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهراب کیهانی متخصص جراحی زانو و ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهراب کیهانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سهراب کیهانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب کیهانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهراب کیهانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سهراب کیهانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهراب کیهانی 0 از 5 است.

درباره دکتر سهراب کیهانیدکتر سهراب کیهانی dr sohrab keihani از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر سهراب کیهانی در تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، روبروی خیابان سپند، نبش کوچه نیلوفر، مجتمع صاحبقرانیه، واحد 404 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهراب کیهانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 021-26140345 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهراب کیهانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهراب کیهانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهراب کیهانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهراب کیهانی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهراب کیهانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.