دکتر فرامرز معماری

دکتر فرامرز معماری

کد نظام پزشکی: 28794
5 (3 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر فرامرز معماری

مطب سعادت آباد
آدرس: تهران - تهران، سعادت آباد، میدان کاج (شهید تهرانی مقدم) ابتدای خیابان سرو غربی، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، واحد 3
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر مرتضی نوری
دکتر مرتضی نوری
گوش، حلق و بینی
4.8
(213 نظر)
4245 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:16 مرداد 1403
دکتر مریم یعقوبی
دکتر مریم یعقوبی
گوش، حلق و بینی
4.8
(76 نظر)
948 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:14 مرداد 1403
دکتر وحیده شوشی دزفولی
دکتر وحیده شوشی دزفولی
گوش، حلق و بینی
4.7
(29 نظر)
569 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 مرداد 1403

آدرس مطب دکتر فرامرز معماری

مطب سعادت آباد
آدرس:
تهران، سعادت آباد، میدان کاج (شهید تهرانی مقدم) ابتدای خیابان سرو غربی، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، واحد 3
تلفن:

نظرات درباره دکتر فرامرز معماری

5
از 3 کاربر
45-90 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/27)
(1403/04/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام آقا دکتر عزیز از خدا میخام هر کجا هستی تن سالم داشته باشی الهی همیشه بلا از شما و خانواده محترمتون دور باشه و همیشه انشاالله در کارتون مفوق باشید. من ۱۷سال، پیش بیمارستان عرفان عمل کردم بسیار عالی دستتون درد نگه. علت پارگی و عفونت شدید و کمبود شنوایی در حدی هیچ صدایی را نمیشنیدم.
علی خانی(1402/10/03)
(1402/10/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
بسیار عالی
احمدرضا(1402/03/10)
(1402/03/10)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
واقعا تو کارشون بسیار مهارت دارن. واقعا ممنونم ازشون

سوالات متداول راجع به دکتر فرامرز معماری

چطور می‌توانم نوبت دکتر فرامرز معماری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرامرز معماری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرامرز معماری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر فرامرز معماری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرامرز معماری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز معماری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر فرامرز معماری کجا است؟
دکتر فرامرز معماری 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرامرز معماری را ببینید.
آیا دکتر فرامرز معماری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز معماری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر فرامرز معماری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرامرز معماری متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرامرز معماری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرامرز معماری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز معماری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرامرز معماری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فرامرز معماری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرامرز معماری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر فرامرز معماریدکتر فرامرز معماری dr faramarz memari از دکترهای متخصص اتولوژی و نورواتولوژی تهران هستند. مطب دکتر فرامرز معماری در تهران، سعادت آباد، میدان کاج (شهید تهرانی مقدم) ابتدای خیابان سرو غربی، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرامرز معماری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122360486 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرامرز معماری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرامرز معماری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرامرز معماری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرامرز معماری متخصص اتولوژی و نورواتولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اتولوژی و نورواتولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرامرز معماری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.