%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

25553

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بلوار مینا، پلاک 22

تلفن:02188774584

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام قاسمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب جردن
دکتر شهرام قاسمی
دکتر شهرام قاسمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام قاسمی کجا است؟
دکترشهرام قاسمی مطب جردن مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهرام قاسمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام قاسمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام قاسمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهرام قاسمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام قاسمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شهرام قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام قاسمی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرام قاسمی



دکترشهرام قاسمی dr shahram ghasemi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر شهرام قاسمی در تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بلوار مینا، پلاک 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188774584 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام قاسمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.