دکتر شهرام قاسمی

دکتر شهرام قاسمی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

25553
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب جردن

آدرس:

تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بلوار مینا، پلاک 22

تلفن:02188774584

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام قاسمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

این دکتر کارشون خیلی خوبه فقط میخواستم بگم نوبت گیری بسیار سخته تورو خدا صدای مارو بشنوید و فکر چاره ای باشید.اطلاعات رسانی بسیار پایینه.کسایی ک شهرستان هستن باید چیکار کنن.

حسین‌
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر پنجه‌ طلا هستند. دیسک‌ پسرم‌ را با کوچیکترین‌ درد جا انداختن با یک‌ جلسه‌ خدا حفظشون کنه‌ انشالا سالیان‌ سال‌ زنده‌ باشن‌ دست‌ حق‌ نگهدارشون.

طیبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستن دیسک منو جا انداخت بدون ذره ای درد با یک جلسه نتیجه گرفتم.. دکترا گفته بودن باید عمل کنم اما خدارو شکر با عمل کشیده نشد با مراجعه به آقای دکتر شهرام قاسمی

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من بخاطر آرتروز گردن درد شدیدی داشتم چند تا دکتر رفتم نتیجه نگرفتم وقتی به ایشون مراجعه کردم با اولین نسخه ایشون خوب شدم.

مصطفی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پرتلاش

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شهرام قاسمی
نوبت مطب جردن
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بلوار مینا، پلاک 22

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام قاسمی کجا است؟
دکتر شهرام قاسمی 1 مطب در مطب جردن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهرام قاسمی را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام قاسمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام قاسمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهرام قاسمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام قاسمی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر شهرام قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام قاسمی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرام قاسمیدکتر شهرام قاسمی dr shahram ghasemi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر شهرام قاسمی در تهران، خیابان آفریقا (جردن)، بلوار مینا، پلاک 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188774584 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام قاسمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.