دکتر وحیده شوشی دزفولی

دکتر وحیده شوشی دزفولی

کد نظام پزشکی: 37110
کاشت حلزونی گوش
4.9 (26 نظر)
٪97 پیشنهاد کاربران
520 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر وحیده شوشی دزفولی

مطب سعادت آباد
آدرس: تهران - تهران، سعادت آباد، چهارراه مسجد قدس، نبش خیابان37، ساختمان پزشکان قدس، طبقه5، واحد22
اولین نوبت آزاد: شنبه 9 تیر | 15:40

آدرس مطب دکتر وحیده شوشی دزفولی

مطب سعادت آباد
آدرس:
تهران، سعادت آباد، چهارراه مسجد قدس، نبش خیابان37، ساختمان پزشکان قدس، طبقه5، واحد22
تلفن:

نظرات درباره دکتر وحیده شوشی دزفولی

4.9
از 26 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%97
پیشنهاد کاربران
علی(1403/04/02)
نوبت دهی مطب
(1403/04/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه: گوش
فریبا(1403/03/21)
نوبت دهی مطب
(1403/03/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه : عفونت قارچی گوش میانی
چنگیز(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
پزشکی حاذق و باعلم هستند
مانلی(1403/03/12)
نوبت دهی مطب
(1403/03/12)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من برای عمل لوزه سوم دخترم رفته بودم که متاسفانه خانم دکتر دیگه عمل لوزه سوم انجام نمیدن و من متاسفانه باید به یه متخصص دیگه رجوع کنم
باران(1403/02/08)
نوبت دهی مطب
(1403/02/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دکتر شوشی با اخلاق و حرفه ای با تشخیص عالی و داروی بسیار عالی که باعث شد دخترم عمل نشن . دست بوس زحمات شما هستم
رسول(1403/01/28)
نوبت دهی مطب
(1403/01/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
خانم دكتر سوشي با تجربه هستند و اكثرا تشخيص هاي ايشان درست است

سوالات متداول راجع به دکتر وحیده شوشی دزفولی

چطور می‌توانم نوبت دکتر وحیده شوشی دزفولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحیده شوشی دزفولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحیده شوشی دزفولی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر وحیده شوشی دزفولی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحیده شوشی دزفولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده شوشی دزفولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر وحیده شوشی دزفولی کجا است؟
دکتر وحیده شوشی دزفولی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحیده شوشی دزفولی را ببینید.
آیا دکتر وحیده شوشی دزفولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده شوشی دزفولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر وحیده شوشی دزفولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحیده شوشی دزفولی متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحیده شوشی دزفولی چه زمانی است؟
دکتر وحیده شوشی دزفولی از روز شنبه 9 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده شوشی دزفولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحیده شوشی دزفولی چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر وحیده شوشی دزفولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحیده شوشی دزفولی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر وحیده شوشی دزفولیدکتر وحیده شوشی دزفولی dr vahid shoushi dezfouli از دکترهای متخصص اتولوژی و نورواتولوژی تهران هستند. مطب دکتر وحیده شوشی دزفولی در تهران، سعادت آباد، چهارراه مسجد قدس، نبش خیابان37، ساختمان پزشکان قدس، طبقه5، واحد22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحیده شوشی دزفولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188683028 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحیده شوشی دزفولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحیده شوشی دزفولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحیده شوشی دزفولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحیده شوشی دزفولی متخصص اتولوژی و نورواتولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اتولوژی و نورواتولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحیده شوشی دزفولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.