دکتر وحیده شوشی دزفولی

دکتر وحیده شوشی دزفولی

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

کاشت حلزونی گوش
تهران

کد نظام پزشکی

37110

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی
  • فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، چهارراه مسجد قدس، نبش خیابان37، ساختمان پزشکان قدس، طبقه5، واحد22

تلفن:02188683028

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحیده شوشی دزفولی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر وحیده شوشی دزفولیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحیده شوشی دزفولی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحیده شوشی دزفولی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحیده شوشی دزفولی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحیده شوشی دزفولی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحیده شوشی دزفولی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده شوشی دزفولی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحیده شوشی دزفولی کجا است؟
دکتر وحیده شوشی دزفولی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحیده شوشی دزفولی را ببینید.
+
آیا دکتر وحیده شوشی دزفولی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده شوشی دزفولی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحیده شوشی دزفولی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحیده شوشی دزفولی متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحیده شوشی دزفولی چه زمانی است؟
دکتر وحیده شوشی دزفولی از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده شوشی دزفولی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحیده شوشی دزفولی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر وحیده شوشی دزفولی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحیده شوشی دزفولی 0 از 5 است.

درباره دکتر وحیده شوشی دزفولیدکتر وحیده شوشی دزفولی dr vahid shoushi dezfouli از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر وحیده شوشی دزفولی در تهران، سعادت آباد، چهارراه مسجد قدس، نبش خیابان37، ساختمان پزشکان قدس، طبقه5، واحد22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحیده شوشی دزفولی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188683028 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحیده شوشی دزفولی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحیده شوشی دزفولی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحیده شوشی دزفولی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحیده شوشی دزفولی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحیده شوشی دزفولی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.