دکتر سیروس مومن زاده

دکتر سیروس مومن زاده

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

تهران

کد نظام پزشکی

47847

درباره‌پزشک

سردرد

دردشانه

کمردرد

دیسک کمر

دیسک گردن

آرتروز

دردهای سرطانی و تمامی دردهای جسمانی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی
  • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، تقاطع سهروردی شمالی، پلاک ۲۷۳، طبقه اول، واحد ۳

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک صادرات
  • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیروس مومن زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیروس مومن زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیروس مومن زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیروس مومن زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیروس مومن زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیروس مومن زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سیروس مومن زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس مومن زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیروس مومن زاده کجا است؟
دکتر سیروس مومن زاده 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیروس مومن زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سیروس مومن زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس مومن زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیروس مومن زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیروس مومن زاده متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیروس مومن زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیروس مومن زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیروس مومن زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیروس مومن زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیروس مومن زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیروس مومن زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر سیروس مومن زادهدکتر سیروس مومن زاده dr siruos momen zade از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر سیروس مومن زاده در تهران، خیابان مطهری، تقاطع سهروردی شمالی، پلاک ۲۷۳، طبقه اول، واحد ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیروس مومن زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188460605-02188449335 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیروس مومن زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیروس مومن زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیروس مومن زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیروس مومن زاده متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیروس مومن زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.