دکتر محمد حسن حورنگ

دکتر محمد حسن حورنگ

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کودکان

جراحی کودکان
شیراز

کد نظام پزشکی

19652
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

پرداختی شما به مبلغ 3000 تومان از طریق درگاه اینترنتی صرفا جهت اخذ نوبت بوده و کل مبلغ ویزیت پزشک در مطب از شما دریافت می گردد. بیمار محترم لطفا رأس ساعت تعیین شده در مطب حضور داشته باشید.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب دکتر محمد حسن حورنگ

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه 4، مجتمع پزشکی ملاصدرا، طبقه 4

تلفن:07136473289

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد حسن حورنگ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حسن حورنگ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نگار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر منو از مرگ نجات دادند، فوق العاده خوش اخلاق و با درک وشعور بودند، اصلا ادمو نمیترسونن، داد نمیزنن ، منشیشون هم فوق العاده خانم محترم و مهربونی بودن . دکتر حورنگ منو عاشق رشته جراحی کردند ♡

علی رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

غلامرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اصلا راضی نبودم

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و با تجربه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد حسن حورنگسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حسن حورنگ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حسن حورنگ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حسن حورنگ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حسن حورنگ چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حسن حورنگ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن حورنگ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حسن حورنگ کجا است؟
دکتر محمد حسن حورنگ 1 مطب در مطب دکتر محمد حسن حورنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد حسن حورنگ را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حسن حورنگ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن حورنگ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حسن حورنگ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حسن حورنگ متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حسن حورنگ چه زمانی است؟
دکتر محمد حسن حورنگ از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حسن حورنگ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حسن حورنگ چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمد حسن حورنگ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حسن حورنگ 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد حسن حورنگدکتر محمد حسن حورنگ dr mohammadhasan hoorang از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد حسن حورنگ در شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه 4، مجتمع پزشکی ملاصدرا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حسن حورنگ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473289 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حسن حورنگ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حسن حورنگ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حسن حورنگ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حسن حورنگ متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حسن حورنگ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.