دکتر مهرانا قاسم خانی

دکتر مهرانا قاسم خانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

49509
%97
پیشنهاد(از 91 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصرالدشت ، روبه روی مخابرات ولیعصر ، ساختمان ژنوم

تلفن:07136276919

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرانا قاسم خانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرانا قاسم خانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 91 کاربر)

%97
88 کاربر از 91 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  15 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  33 نفر

نظرات

بتول
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش اخلاق با تجربه و مهربون و کار درست برای بچه دومم حتما پیش خودشون میرم از سزارین خیلی ترس داشتم اما خیلی عمل راحتی داشتم دستشون خیره

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی خوبی و با تجربه هستن و خیلی مهربون

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار با تجربه، با حوصله ای هستند.مریض رو با دقت معاینه وعمل سزارین رو خیلی تمیز انجام میدهند، با اینکا از سزارین می ترسیدم ولی اصلا هیچ دردی نداشتم و عالی بود.

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام واقعا دکتر عالی خوش اخلاق و دلسوزی هستند.

امیرعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار ماهر و با تجربه و بسیار مهربان و دلسوز هستند،خدا ایشون رو حفظ کنه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرانا قاسم خانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرانا قاسم خانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرانا قاسم خانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرانا قاسم خانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرانا قاسم خانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرانا قاسم خانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانا قاسم خانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرانا قاسم خانی کجا است؟
دکتر مهرانا قاسم خانی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرانا قاسم خانی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرانا قاسم خانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانا قاسم خانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرانا قاسم خانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرانا قاسم خانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرانا قاسم خانی چه زمانی است؟
دکتر مهرانا قاسم خانی از روز جمعه 14 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرانا قاسم خانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرانا قاسم خانی چقدر است؟
تا کنون 91 نفر به دکتر مهرانا قاسم خانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرانا قاسم خانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهرانا قاسم خانیدکتر مهرانا قاسم خانی dr mehrana ghasemkhani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر مهرانا قاسم خانی در شیراز ، خیابان قصرالدشت ، روبه روی مخابرات ولیعصر ، ساختمان ژنوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرانا قاسم خانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136276919 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرانا قاسم خانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرانا قاسم خانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرانا قاسم خانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرانا قاسم خانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرانا قاسم خانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.