%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات میدان چمران

آدرس:

برازجان، میدان چمران، ساختمان نوید2

تلفن:07734259096

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کیان امیدبخش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کیان امیدبخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشان را انسانی خوش برخورد و پزشکی صاحب تشخیص و آگاه دیدم

محمدکاظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر کیان امید بخش فوق تخصص کلیه و مجراری ادراری هستند.بسیار پزشک با اخلاق.مودب.متواضع.خوش برخورد و حاذقی هستند.پیشنهادم به بیماران این هست که یکبار با ایشان برخورد داشته باشند. خدا حفظشون کنه.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

کتان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک عالی، فوق العاده بودند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

معاینه انجام نشد.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر کیان امیدبخش
نوبت مطب میدان چمران
رزرو آنلاین نوبت
برازجان - برازجان، میدان چمران، ساختمان نوید2
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کیان امیدبخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کیان امیدبخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کیان امیدبخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کیان امیدبخش چقدر است؟
هزینه ویزیت کیان امیدبخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کیان امیدبخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کیان امیدبخش کجا است؟
دکتر کیان امیدبخش 1 مطب در میدان چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کیان امیدبخش را ببینید.
+
آیا دکتر کیان امیدبخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کیان امیدبخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کیان امیدبخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کیان امیدبخش متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کیان امیدبخش چه زمانی است؟
دکتر کیان امیدبخش از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کیان امیدبخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کیان امیدبخش چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر کیان امیدبخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کیان امیدبخش 5 از 5 است.

درباره دکتر کیان امیدبخشدکتر کیان امیدبخش dr kian omidbakhsh از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) برازجان هستند. مطب دکتر کیان امیدبخش در برازجان، میدان چمران، ساختمان نوید2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کیان امیدبخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07734259096 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کیان امیدبخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کیان امیدبخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کیان امیدبخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کیان امیدبخش متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کیان امیدبخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.