سعید کیان مهر

سعید کیان مهر

کارشناس ارشد روانشناسی

تبریز

کد نظام پزشکی

19213

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سعید کیان مهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سعید کیان مهر
نوبت مطب ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان ولیعصر، سنگفرش، روبه روی قنادی، مرکز مشاوره ولیعصر
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سعید کیان مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید کیان مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سعید کیان مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سعید کیان مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید کیان مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سعید کیان مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سعید کیان مهر کجا است؟
دکتر سعید کیان مهر 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سعید کیان مهر را ببینید.
+
آیا سعید کیان مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید کیان مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سعید کیان مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید کیان مهر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سعید کیان مهر چه زمانی است؟
دکتر سعید کیان مهر از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سعید کیان مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سعید کیان مهر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سعید کیان مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی سعید کیان مهر 0 از 5 است.

درباره سعید کیان مهردکتر سعید کیان مهر saeed kian mehr از دکترهای متخصص روانشناسی تبریز هستند. مطب سعید کیان مهر در تبریز، خیابان ولیعصر، سنگفرش، روبه روی قنادی، مرکز مشاوره ولیعصر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سعید کیان مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133300896 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سعید کیان مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سعید کیان مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سعید کیان مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سعید کیان مهر متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سعید کیان مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.