دکتر سحر رستمی فر

دکتر سحر رستمی فر

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

166039
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات درمانگاه آفرینش شیراز

آدرس:

شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سحر رستمی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سحر رستمی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سامان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد بسیار عالی و بسیار حرفه ای و در کارهای زیبایی بسیار با سلیقه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سحر رستمی فر
نوبت مطب درمانگاه آفرینش شیراز
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سحر رستمی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر رستمی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سحر رستمی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سحر رستمی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر رستمی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر رستمی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سحر رستمی فر کجا است؟
دکتر سحر رستمی فر 1 مطب در درمانگاه آفرینش شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سحر رستمی فر را ببینید.
+
آیا دکتر سحر رستمی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر رستمی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سحر رستمی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر رستمی فر متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سحر رستمی فر چه زمانی است؟
دکتر سحر رستمی فر از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر رستمی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سحر رستمی فر چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سحر رستمی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سحر رستمی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر سحر رستمی فردکتر سحر رستمی فر dr sahar rostami far از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر سحر رستمی فر در شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سحر رستمی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136517573,09020097655 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سحر رستمی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سحر رستمی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سحر رستمی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سحر رستمی فر متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سحر رستمی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.