دکتر آرزو میرفاضلی

دکتر آرزو میرفاضلی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی

گرگان

کد نظام پزشکی

41698

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 7، مجتمع پزشکی میرداماد، طبقه 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرزو میرفاضلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آرزو میرفاضلی
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 7، مجتمع پزشکی میرداماد، طبقه 2
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرزو میرفاضلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو میرفاضلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرزو میرفاضلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرزو میرفاضلی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو میرفاضلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو میرفاضلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرزو میرفاضلی کجا است؟
دکتر آرزو میرفاضلی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرزو میرفاضلی را ببینید.
+
آیا دکتر آرزو میرفاضلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو میرفاضلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرزو میرفاضلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو میرفاضلی متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرزو میرفاضلی چه زمانی است؟
دکتر آرزو میرفاضلی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو میرفاضلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرزو میرفاضلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آرزو میرفاضلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرزو میرفاضلی 0 از 5 است.

درباره دکتر آرزو میرفاضلیدکتر آرزو میرفاضلی dr arezoo mirfazeli از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان گرگان هستند. مطب دکتر آرزو میرفاضلی در گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 7، مجتمع پزشکی میرداماد، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرزو میرفاضلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732241400-01732241333 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرزو میرفاضلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرزو میرفاضلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرزو میرفاضلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرزو میرفاضلی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرزو میرفاضلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.