%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان شالیکوبی

آدرس:

گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت21، ساختمان پزشکان ویلا، طبقه سوم

تلفن:01732328780

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید امیرخانلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید امیرخانلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

قاسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

صابر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از خوب هم خوب تر هستن.

بی بی عایشه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار با اخلاق و خوش برخورد و کاردان هستند من از ایشان بجهت مداوای مادرم سپاسگزارم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعید امیرخانلو
نوبت مطب خیابان شالیکوبی
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت21، ساختمان پزشکان ویلا، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید امیرخانلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید امیرخانلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید امیرخانلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید امیرخانلو چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید امیرخانلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید امیرخانلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید امیرخانلو کجا است؟
دکتر سعید امیرخانلو 1 مطب در مطب خیابان شالیکوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید امیرخانلو را ببینید.
+
آیا دکتر سعید امیرخانلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید امیرخانلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید امیرخانلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید امیرخانلو متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید امیرخانلو چه زمانی است؟
دکتر سعید امیرخانلو از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید امیرخانلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید امیرخانلو چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سعید امیرخانلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید امیرخانلو 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید امیرخانلودکتر سعید امیرخانلو dr saeid amirkhanloo از دکترهای متخصص داخلی گرگان هستند. مطب دکتر سعید امیرخانلو در گرگان، خیابان شالیکوبی، عدالت21، ساختمان پزشکان ویلا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید امیرخانلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732328780 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید امیرخانلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید امیرخانلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید امیرخانلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید امیرخانلو متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید امیرخانلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.