دکتر فرهاد صادقی

دکتر فرهاد صادقی

تخصص جراحی عمومی

گرگان

کد نظام پزشکی

30600

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت13، ساختمان آرمان، طبقه سوم، واحد19

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرهاد صادقی
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت13، ساختمان آرمان، طبقه سوم، واحد19
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد صادقی کجا است؟
دکتر فرهاد صادقی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد صادقی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد صادقی چه زمانی است؟
دکتر فرهاد صادقی از روز پنج‌شنبه 11 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد صادقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرهاد صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد صادقی 0 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد صادقیدکتر فرهاد صادقی dr farhad sadeqi از دکترهای متخصص جراحی عمومی گرگان هستند. مطب دکتر فرهاد صادقی در گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت13، ساختمان آرمان، طبقه سوم، واحد19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732266559-01732532635 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد صادقی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.