دکتر لیلا کاشانی

دکتر لیلا کاشانی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

گرگان

کد نظام پزشکی

105858

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 13، ساختمان سینا، طبقه دوم

تلفن:01732320372

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • جانبازان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا کاشانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیلا کاشانی
نوبت مطب خیابان ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 13، ساختمان سینا، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا کاشانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا کاشانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا کاشانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا کاشانی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا کاشانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا کاشانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا کاشانی کجا است؟
دکتر لیلا کاشانی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا کاشانی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا کاشانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا کاشانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا کاشانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا کاشانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا کاشانی چه زمانی است؟
دکتر لیلا کاشانی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا کاشانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا کاشانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا کاشانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا کاشانی 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا کاشانیدکتر لیلا کاشانی dr leyla kashani از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) گرگان هستند. مطب دکتر لیلا کاشانی در گرگان، خیابان ولیعصر، نبش عدالت 13، ساختمان سینا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا کاشانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732320372 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا کاشانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا کاشانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا کاشانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا کاشانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا کاشانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.