%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت15، مجتمع ایرانیان

تلفن:01732338388

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سراج الدین عارف نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سراج الدین عارف نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

بی بی گل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سراج الدین عارف نیا
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت15، مجتمع ایرانیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سراج الدین عارف نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سراج الدین عارف نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سراج الدین عارف نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سراج الدین عارف نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت سراج الدین عارف نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سراج الدین عارف نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سراج الدین عارف نیا کجا است؟
دکتر سراج الدین عارف نیا 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سراج الدین عارف نیا را ببینید.
+
آیا دکتر سراج الدین عارف نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سراج الدین عارف نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سراج الدین عارف نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سراج الدین عارف نیا متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سراج الدین عارف نیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سراج الدین عارف نیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سراج الدین عارف نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سراج الدین عارف نیا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سراج الدین عارف نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سراج الدین عارف نیا 5 از 5 است.
درباره دکتر سراج الدین عارف نیا


دکتر سراج الدین عارف نیا dr serajoldin arefniya از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان گرگان هستند. مطب دکتر سراج الدین عارف نیا در گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت15، مجتمع ایرانیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سراج الدین عارف نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732338388 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سراج الدین عارف نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سراج الدین عارف نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سراج الدین عارف نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سراج الدین عارف نیا متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سراج الدین عارف نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.