دکتر محمدزمان کامکار

دکتر محمدزمان کامکار

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

گرگان

کد نظام پزشکی

58713

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

گرگان، خیابان ولیعصر، انتهای عدالت13، ساختمان آرمان، طبقه دوم، واحد14

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدزمان کامکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدزمان کامکار
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
گرگان - گرگان، خیابان ولیعصر، انتهای عدالت13، ساختمان آرمان، طبقه دوم، واحد14


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدزمان کامکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدزمان کامکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدزمان کامکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدزمان کامکار چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدزمان کامکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدزمان کامکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدزمان کامکار کجا است؟
دکتر محمدزمان کامکار 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدزمان کامکار را ببینید.
+
آیا دکتر محمدزمان کامکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدزمان کامکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدزمان کامکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدزمان کامکار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدزمان کامکار چه زمانی است؟
دکتر محمدزمان کامکار از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدزمان کامکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدزمان کامکار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدزمان کامکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدزمان کامکار 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدزمان کامکار


دکتر محمدزمان کامکار dr mohammad zaman kamkar از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) گرگان هستند. مطب دکتر محمدزمان کامکار در گرگان، خیابان ولیعصر، انتهای عدالت13، ساختمان آرمان، طبقه دوم، واحد14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدزمان کامکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732227575 , 01732250950 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدزمان کامکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدزمان کامکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدزمان کامکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدزمان کامکار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدزمان کامکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.