دکتر شادی جوادی

دکتر شادی جوادی

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز

کد نظام پزشکی

140314
%90
پیشنهاد(از 19 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شادی جوادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شادی جوادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%90
17 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

محمد مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب و تشخیص بالا

آیدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی هستند هم خوش برخورد بودند هم واضح توضیح میدادند بابت نوع مریضی البته فعلا من دارو گرفتم بابت تجربه نمی تونم نظر بدم.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

توصیه نمی کنم.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده کاربلد و حرفه ای..شکستگی بینی داشتم که چند تا دکتر دیگه بهم گفته بودن باید عمل کنم اما خانم دکتر تو مطب با بی حسی جااندازی کردن برام با یک پنجم هزینه عمل کردن.

ترمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام از برخوردشون راضی هستم و اینکه بسیار خوب راهنمایی میکنند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شادی جوادی
نوبت مطب خیابان قصرالدشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز،قصرالدشت، نرسیده به سه راه عفیف آباد، ابتدای کوچه 53،ساختمان نوین،طبقه 5، واحد 502
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل60,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شادی جوادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شادی جوادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شادی جوادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شادی جوادی چقدر است؟
هزینه ویزیت شادی جوادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شادی جوادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شادی جوادی کجا است؟
دکتر شادی جوادی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شادی جوادی را ببینید.
+
آیا دکتر شادی جوادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شادی جوادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شادی جوادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شادی جوادی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شادی جوادی چه زمانی است؟
دکتر شادی جوادی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شادی جوادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شادی جوادی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر شادی جوادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شادی جوادی 5 از 5 است.

درباره دکتر شادی جوادیدکتر شادی جوادی dr shadi javadi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر شادی جوادی در شیراز،قصرالدشت، نرسیده به سه راه عفیف آباد، ابتدای کوچه 53،ساختمان نوین،طبقه 5، واحد 502 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شادی جوادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09115539641 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شادی جوادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شادی جوادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شادی جوادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شادی جوادی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شادی جوادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.