%۸۴
پیشنهاد(از ۱۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۱۰۳۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، روبروی کالای پزشکی بوعلی، مجتمع پزشکان طوس، طبقه4

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک ملت
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • سینا
 • تجارت نو

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایرج کشاورزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایرج کشاورزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۸ کاربر)

%۸۴
۱۵ کاربر از ۱۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سنگی
ملاحظات
**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 
دکتر ایرج کشاورزی
دکتر ایرج کشاورزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایرج کشاورزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایرج کشاورزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایرج کشاورزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایرج کشاورزی چقدر است؟
هزینه ویزیت ایرج کشاورزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج کشاورزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایرج کشاورزی کجا است؟
دکتر ایرج کشاورزی 1 مطب در مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ایرج کشاورزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ایرج کشاورزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج کشاورزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایرج کشاورزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایرج کشاورزی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایرج کشاورزی چه زمانی است؟
دکتر ایرج کشاورزی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج کشاورزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایرج کشاورزی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر ایرج کشاورزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایرج کشاورزی 5 از 5 است.

درباره دکتر ایرج کشاورزیدکتر ایرج کشاورزی dr iraj keshavarzi از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بوشهر هستند. مطب دکتر ایرج کشاورزی در بوشهر، خیابان سنگی، روبروی کالای پزشکی بوعلی، مجتمع پزشکان طوس، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایرج کشاورزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733556454-07733550454-09017476393 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایرج کشاورزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایرج کشاورزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایرج کشاورزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایرج کشاورزی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایرج کشاورزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.