دکتر ایرج کشاورزی

دکتر ایرج کشاورزی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

بوشهر

کد نظام پزشکی

51032
%80
پیشنهاد(از 30 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، روبروی کالای پزشکی بوعلی، مجتمع پزشکان طوس، طبقه4

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک ملت
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • تجارت نو
 • بانک ملی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ایرج کشاورزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ایرج کشاورزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 30 کاربر)

%80
24 کاربر از 30 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  16 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

آقای دکتر بسیار مهربان و دلسوز و کارشان بسیار عالی تشکر فراوان از آقای دکتر خداوند سلامتی و عمر باعزت به ایشان عنایت بفرماید.

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربان

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک وقت خوبی برای بیماران میگذارند . ولی اینکه هر سه نفر رو با هم می‌فرسته داخل اصلا جالب نیست من از ساعت ۵ در مطب بودم تا ۱۰ شب زمان انتظار بیش از حد طولانی و طاقت فرساست ‌ باید چاره ای اندیشه شود

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اخلاق عالی و تجویز عالی

مصدق
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

راضی نبودم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ایرج کشاورزی
نوبت مطب خیابان سنگی
رزرو آنلاین نوبت
بوشهر - بوشهر، خیابان سنگی، روبروی کالای پزشکی بوعلی، مجتمع پزشکان طوس، طبقه4
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 18:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ایرج کشاورزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ایرج کشاورزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ایرج کشاورزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ایرج کشاورزی چقدر است؟
هزینه ویزیت ایرج کشاورزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج کشاورزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ایرج کشاورزی کجا است؟
دکتر ایرج کشاورزی 1 مطب در مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ایرج کشاورزی را ببینید.
+
آیا دکتر ایرج کشاورزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج کشاورزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ایرج کشاورزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ایرج کشاورزی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ایرج کشاورزی چه زمانی است؟
دکتر ایرج کشاورزی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ایرج کشاورزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ایرج کشاورزی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر ایرج کشاورزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ایرج کشاورزی 4 از 5 است.

درباره دکتر ایرج کشاورزیدکتر ایرج کشاورزی dr iraj keshavarzi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بوشهر هستند. مطب دکتر ایرج کشاورزی در بوشهر، خیابان سنگی، روبروی کالای پزشکی بوعلی، مجتمع پزشکان طوس، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ایرج کشاورزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733556454-07733550454-09017476393 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ایرج کشاورزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ایرج کشاورزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ایرج کشاورزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ایرج کشاورزی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ایرج کشاورزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.