دکتر سمیرا افتخاری نسب

دکتر سمیرا افتخاری نسب

پزشک عمومی

کد نظام پزشکی

158041
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیرا افتخاری نسب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرا افتخاری نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خيلي معطل شدم ولي برخورد خانم دكتر و پرسنل محترمشون خیلی عالی بود فقط اگر زمان بندی بهتری باشه عالی میشه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سمیرا افتخاری نسب

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرا افتخاری نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا افتخاری نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا افتخاری نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرا افتخاری نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا افتخاری نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا افتخاری نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرا افتخاری نسب کجا است؟
دکتر سمیرا افتخاری نسب در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر سمیرا افتخاری نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا افتخاری نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرا افتخاری نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا افتخاری نسب متخصص عمومی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرا افتخاری نسب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا افتخاری نسب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا افتخاری نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرا افتخاری نسب چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سمیرا افتخاری نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرا افتخاری نسب 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیرا افتخاری نسبدکتر سمیرا افتخاری نسب dr samira eftekhari nasab از دکترهای متخصص عمومی مشهد هستند. مطب دکتر سمیرا افتخاری نسب در مشهد، احمد آباد، بین عارف و محتشمی، ساختمان فرید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرا افتخاری نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138331300 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرا افتخاری نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرا افتخاری نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرا افتخاری نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرا افتخاری نسب متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرا افتخاری نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.