%95
پیشنهاد(از 19 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، خیابان یادگار امام(ره)، ساختمان پزشکان احسان، طبقه3

تلفن:07733350400

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالمجید عمرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالمجید عمرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%95
18 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

محمد یاسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تجربه و بسیار خوش برخورد و پرحوصله

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام اقای دکتر عمرانی واقعادلسوز و مهربان هستن خدا حفظشون کنه عالی عالیی هستند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

صبور و باسواد و خوش اخلاق

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکترررر بسییییااااار بسییاااااار متشخص .صبور و برخورد فوق العاده عالی با تشخیص درست پسرم همچنان تحت نظر هستن حتما پیشنهاد میکنم

شادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر خوب و با حوصله ای هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالمجید عمرانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان سنگی
بوشهر - بوشهر، خیابان سنگی، خیابان یادگار امام(ره)، ساختمان پزشکان احسان، طبقه3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالمجید عمرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالمجید عمرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالمجید عمرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالمجید عمرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالمجید عمرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالمجید عمرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالمجید عمرانی کجا است؟
دکتر عبدالمجید عمرانی 1 مطب در مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالمجید عمرانی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالمجید عمرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالمجید عمرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالمجید عمرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالمجید عمرانی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالمجید عمرانی چه زمانی است؟
دکتر عبدالمجید عمرانی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالمجید عمرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالمجید عمرانی چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر عبدالمجید عمرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالمجید عمرانی 5 از 5 است.
درباره دکتر عبدالمجید عمرانی


دکتر عبدالمجید عمرانی dr abdolmajid omrani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر عبدالمجید عمرانی در بوشهر، خیابان سنگی، خیابان یادگار امام(ره)، ساختمان پزشکان احسان، طبقه3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالمجید عمرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733350400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالمجید عمرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالمجید عمرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالمجید عمرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالمجید عمرانی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالمجید عمرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.