دکتر سپهر همدانچی

دکتر سپهر همدانچی

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ جراحی درون‌بین کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)
ارومیه

کد نظام پزشکی

116132
%94
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات خیام شمالی

آدرس:

ارومیه، خیام شمالی، روبروی خانباباخان، ساختمان 14، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سپهر همدانچی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سپهر همدانچی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%94
15 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

سیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی دکتر باتجربه و حرفه ای هستند.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر همدانچی پزشک جوان با استعداد در حیطه تخصصی خودشون عالی هست. انشالله موفق و موید باشند.

عثمان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر قابل و خوبی هستند.تشخیصشون عالیه...

حلیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تشخیص و اخلاق عالی

فرنگیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سپهر همدانچی
نوبت مطب خیام شمالی
رزرو آنلاین نوبت
ارومیه - ارومیه، خیام شمالی، روبروی خانباباخان، ساختمان 14، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: یکشنبه 28 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سپهر همدانچی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپهر همدانچی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سپهر همدانچی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سپهر همدانچی چقدر است؟
هزینه ویزیت سپهر همدانچی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپهر همدانچی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سپهر همدانچی کجا است؟
دکتر سپهر همدانچی 1 مطب در خیام شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سپهر همدانچی را ببینید.
+
آیا دکتر سپهر همدانچی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپهر همدانچی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سپهر همدانچی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپهر همدانچی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سپهر همدانچی چه زمانی است؟
دکتر سپهر همدانچی از روز یکشنبه 28 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سپهر همدانچی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سپهر همدانچی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر سپهر همدانچی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سپهر همدانچی 5 از 5 است.

درباره دکتر سپهر همدانچیدکتر سپهر همدانچی dr sepehr hamedan chi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) ارومیه هستند. مطب دکتر سپهر همدانچی در ارومیه، خیام شمالی، روبروی خانباباخان، ساختمان 14، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سپهر همدانچی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04432227619-09026260066 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سپهر همدانچی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سپهر همدانچی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سپهر همدانچی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سپهر همدانچی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سپهر همدانچی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.